doprovodné akce 

KAM
Komentované procházky Královéhradeckého architektonického manuálu

Odborně-popularizační databáze, která podává ucelený přehled o architektuře, architektonických úlohách, stylovém rejstříku, umělecké výzdobě a urbanismu Hradce Králové.

 

Unikátní on-line databáze dokumentuje moderní architekturu, známé stavby i dosud neobjevené a skryté klenoty, architekty, stavitele a cenná veřejná prostranství a parky, bez nichž si charakter města neumíme představit. Jednotlivé medailony doprovází současná i archivní fotografická dokumentace. Jako doprovodný program jsme si pro vás připravili sérii tematických komentovaných procházek, jejichž odborného výkladu se ujme Ladislav Zikmund-Lender, historik umění a garant projektu KAM.

Vzhledem k opatřením v souvislosti s omezením šíření viru COVID-19 je nutné rezervovat místo na komentované procházky. Kapacita účastníků je omezena na 50 osob. Své místo si prosím rezervujte na emailové adrese info@kontrapunkt.cz nebo na telefonním čísle 720 312 000. 

Hele, Gočár!
Celoroční výtvarná soutěž pro fotografy, malíře,
grafiky i selfíčkáře!

Osobnost, projekty a vize architekta Josefa Gočára
v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.


Můžete fotit, malovat, kreslit, modelovat nebo natočit krátké video týkající se architektury, bytových doplňků, nábytku, urbanismu či osoby Josefa Gočára. Na ty NEJ čeká řada výstav, otištění v chystané knize a prima ceny!

Uzávěrka 30. října 2020, více info na janavincencova@email.cz a pr@impulshk.cz

  • Facebook Basic Black